Ahora en TDT
TVE1
La 2
Antena 3
Cuatro
Telecinco
La Sexta
AXN
Teledeporte
GolTV
Real Madrid TV
Canal 24h
Clan TV
Disney Channel
MTV
Be Mad
FDF
Boing
Divinity
Energy
A3 Neox
A3 Nova
Mega
Atreseries
ten
DKISS
Discovery Max
Paramount Channel
TRECE
AprendeIngles TV
Intereconomia TV
Libertad Digital TV
Telemadrid
La Otra
8madrid
cyl7
cyl8
CMT
TVC
Barcelona TV
8tv
TV3
3 24
Esport3
Canal Super3
Lleida TV
Canal BOM
IB3
7RM
Canal Sur
ETB1
ETB2
ETB3
Canal Vasco
TPA a7
TVR
TVG
TVG 2
Galicia TV America
Canal Extremadura
TV Canaria
Aragon Television

logo Esport3
Parrilla hoy en Esport3
Miércoles, 01 de abril
06:00  La vaca Connie - La pedra de la sort
06:08  La vaca Connie - El pont
06:14  La vaca Connie - El regal d'aniversari
06:20  La vaca Connie - Jugant a fet i amagar
06:31  Les Tres Bessones - Les Tres Bessones i el príncep feliç
06:57  Els germans Kratt - Cristalls de serp cascavell
07:19  Els germans Kratt - Anguilèctrica!
07:43  Dinotren - On s'han ficat tots els llangardaixos?
07:55  Dinotren - L'espinosaure super-model
08:05  Dinotren - L'arbre esgarrifós
08:16  Dinotren - Una acampada de mares
08:29  Zafari - No volem treballar
08:53  Pirata i Capitano - La gavina
09:04  Pirata i Capitano - La llum del Gran Oceà!
09:16  Pirata i Capitano - El pirata del gel
09:28  La caleta de la Lily - La loció de fetge de bacallà
09:35  La caleta de la Lily - La vella Berta
09:41  La caleta de la Lily - Atureu aquest púding!
09:48  La caleta de la Lily - Els Muffins Fraret
09:54  La caleta de la Lily - L'estrella de mar del cel
10:00  La caleta de la Lily - Tothom a la mar
10:10  Info K
10:30  Amb ulls de nen - Escola. L'aprenentatge
11:02  Veterinaris
11:33  Els germans Kratt - Ponis salvatges
11:54  Els germans Kratt - Enganxats als taurons
12:19  Yakari - El gran corb blanc
12:31  Yakari - Dos amics sorprenents
12:45  En Grizzy i els Lèmmings - Lèmmings químics
12:52  En Grizzy i els Lèmmings - Memòria d'ós
12:58  En Grizzy i els Lèmmings - Formació extrema
13:06  Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir - Maledíctor
13:29  Info K
13:48  Camins per anar a l'escola - El camí per anar a l'escola de la Luminita
14:15  Les Sisters - Infermeres a domicili
14:26  Les Sisters - L'admirador secret
14:37  Les Sisters - El dron fada
14:51  Les Sisters - L'enemic a dins de casa
15:02  Les Sisters - Com a casa, enlloc
15:13  Les Sisters - En la pell de la meva germana
15:25  Manduka - CRESTES DE CARN - JOSEP MONTERO
15:53  Les Tres Bessones - Les Tres Bessones i Guillem Tell
16:19  Les Tres Bessones - Les Tres Bessones i la gasela Zeila
16:44  Comptem amb la Paula - Les normes del parc infantil
16:55  Comptem amb la Paula - Dia d'acampada
17:04  Comptem amb la Paula - La missió de la Calcu
17:14  Comptem amb la Paula - Te'n recordes?
17:23  Comptem amb la Paula - S'excava així
17:33  El Mic i els seus amics - Si tu vas en bicicleta
18:00  Oddbods - Un Pogo de butxaca
18:08  Oddbods - MasterJeff
18:16  Els germans Kratt - El pigarg americà que fa quatre
18:38  Els germans Kratt - L'orca que menjava taurons
19:01  Kukurota - ELS INTEL·LIGENTS
19:30  Info K
19:42  Robin Hood, el trapella de Sherwood - Sherwood crema
19:53  Robin Hood, el trapella de Sherwood - Lladres invisibles
20:06  Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir - Lady Wifi
20:29  Info K
20:43  Dinàmiks - El paraigudes casolà
21:10  Camins per anar a l'escola - El camí per anar a l'escola de la Kritika
21:37  Oddbods - Alerta extraterrestre
21:44  Oddbods - El padrí
21:56  Programes Externs Esports - Pure Outdoor cap.28
22:20  Zona UFEC
22:29  Barça Dreams - Barça Dreams
00:26  Quan s'apaguen els llums - Jose Maria Garcia
01:13  KM 0
01:34  FISE - FISE Hiroshima UCI BMX Flatland World Cup Final
02:33  FISE - FISE Hiroshima Skateboard Street Pro
03:43  FISE - FISE Hiroshima UCI BMX Freestyle Park World Cup Women Final
04:58  Programes Externs Esports - Nitro Circus Live Madrid
05:28  Programes Externs Esports - Dominicana
Web oficial de la cadena disponible.
Puedes configurar tus avisos y no te perderás tu programa favorito.