Ahora en TDT
TVE1
La 2
Antena 3
Cuatro
Telecinco
La Sexta
AXN
Teledeporte
GolTV
Real Madrid TV
Canal 24h
Clan TV
Disney Channel
MTV
Be Mad
FDF
Boing
Divinity
Energy
A3 Neox
A3 Nova
Mega
Atreseries
ten
DKISS
Discovery Max
Paramount Channel
TRECE
AprendeIngles TV
Intereconomia TV
Libertad Digital TV
Telemadrid
La Otra
8madrid
cyl7
cyl8
CMT
TVC
Barcelona TV
8tv
TV3
3 24
Esport3
Canal Super3
Lleida TV
Canal BOM
IB3
7RM
Canal Sur
ETB1
ETB2
ETB3
Canal Vasco
TPA a7
TVR
TVG
TVG 2
Galicia TV America
Canal Extremadura
TV Canaria
Aragon Television

logo ETB3
Parrilla hoy en ETB3
Miércoles, 24 de julio
07:00  Trikitraka Trikitron - Eibar
07:50  Doraemon - Lanparako jenioa/Urteberri festa poster batean
08:15  Doraemon - Katarroa kutsatuko dizugu/Bidaia bainu etxera
08:45  Barazki/Kontuak Etxean II - Animalien zaintza zerbitzua
09:05  Patri postaria - Patri postaria eta krepeen festa
09:20  Rita eta Krokodilo - Eskiatzera
09:25  Rita eta Krokodilo - Zineman
09:30  3txulo / zorionak - Uztailak 22ko astea
09:30  3txulotarrak - Txokolate amaiezina
09:40  3txulo / literatura - Doroteo eta Eliseo. Historiaurreko abentura epikoan
09:40  3txulo / ekonomikeriak - Permakulturala
09:45  3txulo. pika/pika - Irudimena
09:50  3txulo / TOP!era - Zarautzko Salbatore Mitxelena ikastola "Mara Mara"
09:50  3txulo / 3kluba - Promo. Hiru3 App/a
09:50  Txiki Iletsu - Jengibre/ogia
09:55  Txiki Iletsu - Okina
10:05  Noddy, jostailandiako detektibea - Zarata beldurgarriaren kasua
10:15  Noddy, jostailandiako detektibea - Abere asaldatuen kasua
10:25  Kaixo Timmy - TIMMY HEGAN
10:35  Dinotrak - Super/zakartorrak
10:55  Raa Raa lehoi orrolaria - Soinu/oparia
11:05  Raa Raa lehoi orrolaria - Orro handia
11:15  Munki eta Trunk - Ostadarra
11:20  Olivia 2 - Olivia eta auto lasterketa
11:30  Olivia 2 - Olivia eta tximeleta
11:40  Pingu hirian - Azoka txikia
11:45  Pingu hirian - Pingu estatua bizia
11:50  Globo Etxaldea - Pintura eguna
11:55  Noddy Jostailandian - Basafruitu/tartaren eguna
12:05  Noddy Jostailandian - Tessieren karaoke/piknika
12:15  Cam eta Leon - Lurreratze ona
12:20  Cam eta Leon - Zintzilik
12:20  Cam eta Leon - Galduta
12:25  Maya Erlea - Ostadar polena
12:35  Maya Erlea - Igel tripontziak
12:45  Shaun Arditxoa - ONTZIA
12:50  Shaun Arditxoa - ARDIA ZERUAN
13:00  Pipi Kaltzaluze - Pippiren globo bidaia
13:25  BEREBIZIKO ESPIOIAK - JOKAMOLDE GARBIA
13:50  Spirit, zaldi askea - Lucky eta askatasunaren prezioa
14:10  Spirit, zaldi askea - Lucky eta etxerako bide luzea
14:30  3txulo / zorionak - Uztailak 22ko astea
14:35  Fantasia patruila - Nahastea
14:45  Fantasia patruila - Urtebetetze eguna
14:55  Psammyren showa - Landare karniboro bat eduki nahi nuke
15:05  Psammyren showa - Mamua izan nahi nuke
15:20  Bagel & Becky Show - Kiratxoa
15:30  Rocket Monkeys - Roboten izurria
15:50  Lakebottom kanpamentua - Golf izugarria
16:10  Lakebottom kanpamentua - Eklipsalipsia
16:30  Doraemon - Bakun txakurkumearen herrialdea. Lehenengo zatia
16:55  Doraemon - Bakun txakurkumearen herrialdea. Bigarren zatia
17:20  Doraemon - Bainuetxera goaz Shizukarekin
17:45  Julien erregea III - Lord Marrazoren bila
18:05  KATU BOTADUNAREN ABENTURAK (3) - Katu gehiegi
18:30  Aita/amabitxi magikoak - Nahiologia Azken amaiera 1 Zatia
18:45  Home: Tip eta Oren abenturak - Zaila heltzeko
19:10  Croodarren egunsentia II - Squawki, maitasunez
19:35  Pin Kodea - Piggiren balsa
19:45  Pin Kodea - Chiko maitea
20:00  3txulo / zorionak - Uztailak 22ko astea
20:00  3zpa4 - Irratia
20:15  3zpa4 / bideoklipa - Udarako gau luzeak
20:20  Yoko eta lagunak - Anabasa
20:30  Yoko eta lagunak - Hautsiak
20:40  Zuhaitz etxeko istorioak - Nire Patata/Untxi
20:50  Zuhaitz etxeko istorioak - Egun kaxkar handi bat
20:55  Zuhaitz etxeko istorioak - Bisontea
21:05  Spirit, zaldi askea - Lucky eta paper/aldaketa
21:25  Psammyren showa - Landare karniboro bat eduki nahi nuke
21:35  Psammyren showa - Mamua izan nahi nuke
21:45  Lakebottom kanpamentua - Etsaiaren buruan
22:10  Rocket Monkeys - Tximinoitisa
22:30  Dragoi bola - RED GENERALAREN AZKENA
22:50  Dragoi bola - AZKEN DRAGOI BOLAREN FALTAN
23:15  Avatarazken aire maisua - 3.LIBURUA: SUA// 21. KAPITULUA: SOZINEN KOMETA, AANG A
23:35  Peabody eta Sherman II - Showa da garrantzitsua
23:55  Voltron, kondairetako defendatzailea II - Bonba festa
00:15  Martin Mistery - BESTE MUNDUKO GERMENAK
00:40  Berealdiko Espioiak - Astroero operazioa
01:00  Doraemon - Berriztatze/lanak Erraldoiren etxean
01:20  Doraemon - Etxetik kretazeo garaira ihesi
01:45  Doraemon - Doraemon zorrotza bihurtu da!
02:05  Doraemon - Nobitaren lehen eskola/egun nahasia!
02:30  Doraemon - Minidorak maileguan
02:50  Doraemon - Doraemonen lehiakidea
03:10  Doraemon - Gurarien Izar Uxoa
03:35  Doraemon - Shizuka Super Espioia
03:55  Doraemon - Gezurrak egia bihurtuko dira//Krisialdi larria, Suneore
04:20  Doraemon - Uholdea//Bikoteak aztertzeko intsigniak
04:40  Doraemon - Lurpeko espedizioa.Lehen zatia//Lurpeko espedizioa.Biga
05:00  Doraemon - Lurpeko espedizioa.Hirugarren zatia//Lurpeko espedizioa
05:25  DORAEMON KATU KOSMIKOA - Hiru ahalmenak//Ikusi duzunari buruzko filma//Erraldoi
05:45  DORAEMON KATU KOSMIKOA - Aurrez idatzitako egunkaria//Sherlock Holmesena egiten/
06:00  DORAEMON KATU KOSMIKOA - Makina mendekaria//Fuko txikia, tifoitxoa//Ikustezin bi
Web oficial de la cadena disponible.
Puedes configurar tus avisos y no te perderás tu programa favorito.