Ahora en TDT
TVE1
La 2
Antena 3
Cuatro
Telecinco
La Sexta
AXN
Teledeporte
GolTV
Real Madrid TV
Canal 24h
Clan TV
Disney Channel
MTV
Be Mad
FDF
Boing
Divinity
Energy
A3 Neox
A3 Nova
Mega
Atreseries
ten
DKISS
Discovery Max
Paramount Channel
TRECE
AprendeIngles TV
Intereconomia TV
Libertad Digital TV
Telemadrid
La Otra
8madrid
cyl7
cyl8
CMT
TVC
Barcelona TV
8tv
TV3
3 24
Esport3
Canal Super3
Lleida TV
Canal BOM
IB3
7RM
Canal Sur
ETB1
ETB2
ETB3
Canal Vasco
TPA a7
TVR
TVG
TVG 2
Galicia TV America
Canal Extremadura
TV Canaria
Aragon Television

logo ETB3
Parrilla hoy en ETB3
Martes, 19 de noviembre
07:20  Doraemon - Ezkontza/eske korapilatsua
07:40  Doraemon - Doraemon dieta egiten hasi da
08:05  Kaixo, Timmy - Timmyren albuma
08:10  Kaixo, Timmy - Timmy medikua
08:15  3 Ene Kantak
08:25  3 Ene Kantak
08:50  Dimitri I - Topaketa koloretsua
08:55  Dimitri I - Balafonoa
09:05  Globo Etxaldea - Super heroi eguna
09:10  Munki eta Trunk - Rockyren erreskatea
09:20  Rita eta Krokodilo - Egun euritsua
09:25  Rita eta Krokodilo - Kroket jokoa
09:30  Txiki Iletsu - Txori/izugarri beldurgarria
09:35  Txiki Iletsu - Sua!
09:45  Raa Raa lehoi orrolaria - Crokyren kokoa
09:55  Raa Raa lehoi orrolaria - Oihaneko errege eta erreginak
10:05  Olivia 1 - Olivia, espazioko esploratzaile
10:15  Olivia 1 - Oliviaren sekretua
10:25  Noddy, jostailandiako detektibea - Ihes egindako puxiken kasua
10:35  BEREBIZIKO ESPIOIAK - AMATXO MAITEAK
11:00  Peabody eta Sherman II - Zure bizitza.
11:20  Voltron, kondairetako defendatzailea II - Gune beltza
11:45  Berealdiko Espioiak - Tamiren amarrua operazioa
12:05  Martin Mistery - HIRI GALDUA
12:25  Avatarazken aire maisua - 2.LIBURUA: LURRA// 16.KAPITULUA: APPA NORAEZEAN
12:50  Doraemon - Zehar Bisera
13:15  Doraemon - Nobitak ez du zorte onik
13:35  Shaun Arditxoa - TXERRIAK BURU
13:45  Shaun Arditxoa - BITZER PADURA BELTZEKO MAMUA
13:50  3 Ene Kantak / Zuri Zorionak - Azaroaren 18ko astea
13:55  Psammyren showa - Zure zortea izan nahi nuke
14:05  Psammyren showa - Munduko detektiberik onena izan nahi nuke
14:20  Bagel & Becky Show - Adiskidetasunaren altxor lurperatua
14:30  Lakebottom kanpamentua - Polita eta hilgarria
14:50  Lakebottom kanpamentua - Lainoen eromena
15:15  Rocket Monkeys - Wallyren urteak
15:45  Doraemon - Nobitarren atun erraldoia
16:10  Doraemon - Eskolara lainoan
16:35  Doraemon - Ultra eraztuna
16:55  Maya Erlea - Haritzarentzako laguna
17:10  Maya Erlea - Erle iheslaria
17:20  Yoko eta lagunak - Safari txikia
17:35  Yoko eta lagunak - Zirkua
17:45  Kaixo, Timmy - Timmyren formak
17:50  Kaixo, Timmy - Timmy eta Super Untxi
17:55  Olivia 2 - Oliviaren bitxidun eskumuturrekoa
18:05  Olivia 2 - Olivia eta elurrezko andrea
18:15  Dimitri I - Arraina uretatik kanpora
18:20  Dimitri I - Kakahuete bilduma
18:25  Txiki Iletsu - Burua galduta
18:35  Txiki Iletsu - Naufragioa
18:40  Noddy Jostailandian - Noddyk patin/festa salbatu du
18:50  Noddy Jostailandian - Okerren proba
19:00  Pingu hirian - Pingu altxorraren bila
19:10  Pingu hirian - Bidaia ilargira
19:15  Pingu hirian - Pingu trafikoa gidatzen
19:20  Tib eta Tumtum - Jaiotze marka anaiak
19:35  Tib eta Tumtum - Klanen arteko gerra
19:45  Txau/Txau, Txio eta Panda - Zomorro abentura
19:55  Txau/Txau, Txio eta Panda - Magia abentura
20:10  Kody Kapow - Zafiro/baiak
20:20  Kody Kapow - Betaurrekoak
20:30  3 Ene Kantak
21:00  Rita eta Krokodilo - Ahabiak
21:05  Bagel & Becky Show - Aurpegi kontuak
21:15  Bagel & Becky Show - Alkatea maiteminduta
21:30  Lakebottom kanpamentua - Etsaiaren buruan
21:50  Lakebottom kanpamentua - Marrazki bizidunak
22:10  Rocket Monkeys - Banana maitagarria
22:30  Dragoi bola - SU TXORIA
22:50  Dragoi bola - SUTEA EZIN ITZALIZ
23:15  Ozen galduta - Ihesa nomoen erresumatik
23:35  Fantasia patruila - Prestaketa
23:45  Dinotrak - Mineral bila
00:05  Julien erregea III - Azkena hurbil da
00:30  KATU BOTADUNAREN ABENTURAK (3) - Eskuak idazten du
00:50  Home, Tip eta Oren abenturak - Ez da gure Brandon
01:10  Aita/amabitxi magikoak - Etxalde magikoa
01:35  Psammyren showa - Denbora kontrolatu nahi nuke
01:45  Psammyren showa - Esploratzaile bikaina izan nahi nuke
01:55  Psammyren showa - Filmetako heroia izan nahi nuke
02:10  Psammyren showa - Psammyren lehengusua ezagutu nahi nuke
02:20  Psammyren showa - Martharen adeitasuna kutsakorra izatea nahi nuke
02:35  Iratxoen erregea - Iratxoen erregea
04:10  Hartz Txiki - HARTZ TXIKI IKARAGARRIA/ARRANTZA BEREZI
04:30  Hartz Txiki - NOLA MAITE ARANTZURDEA?PATTALENTZAT...
04:55  Doraemon katu kosmikoa - HIPNOTISMOAREN BIDEZ IKASI
05:15  Doraemon katu kosmikoa - ALADINOREN LANPARA
Web oficial de la cadena disponible.
Puedes configurar tus avisos y no te perderás tu programa favorito.