Ahora en TDT
TVE1
La 2
Antena 3
Cuatro
Telecinco
La Sexta
AXN
Teledeporte
GolTV
Real Madrid TV
Canal 24h
Clan TV
Disney Channel
MTV
Be Mad
FDF
Boing
Divinity
Energy
A3 Neox
A3 Nova
Mega
Atreseries
ten
DKISS
Discovery Max
Paramount Channel
TRECE
AprendeIngles TV
Intereconomia TV
Libertad Digital TV
Telemadrid
La Otra
8madrid
cyl7
cyl8
CMT
TVC
Barcelona TV
8tv
TV3
3 24
Esport3
Canal Super3
Lleida TV
Canal BOM
IB3
7RM
Canal Sur
ETB1
ETB2
ETB3
Canal Vasco
TPA a7
TVR
TVG
TVG 2
Galicia TV America
Canal Extremadura
TV Canaria
Aragon Television

logo ETB3
Parrilla hoy en ETB3
Miércoles, 28 de julio
07:00  Pingu hirian - Elkarri itsatsita
07:05  Globo Etxaldea - Etxaldeko dantza eguna
07:10  Globo Etxaldea - Super heroi eguna
07:20  Munki eta Trunk - Fruitu lehorrak
07:25  Munki eta Trunk - Nirea bada, zurea ere bai
07:35  Olivia 2 - Olivia Mendebaldeko altxorraren bila
07:45  Olivia 2 - Oliviaren txakur/garbitokia
07:55  Raa Raa lehoi orrolaria - Raa Raaren lotarako ipuina
08:05  Raa Raa lehoi orrolaria - Banana/festa
08:15  Txau/Txau, Txio eta Panda - Animatzaile abentura
08:25  Txau/Txau, Txio eta Panda - Jolas/etxe abentura
08:35  Helenaren eskola txikia - Sir Richarden lanak
08:50  Helenaren eskola txikia - Akrobatak
09:00  Zuri Zorionak
09:00  Mya Go II - Txotxongiloak
09:05  Mya Go II - Itsaspekoa
09:10  Kiddetak - Forma konbinatuak
09:25  Kiddetak - Oheak
09:35  Dimitri I - Euriaren zain
09:40  Dimitri I - Janari arantzaduna
09:45  Rita eta Krokodilo - Egun euritsua
09:50  Rita eta Krokodilo - Kroket jokoa
09:55  Noddy, jostailandiako detektibea III/A - Orri apurtuen kasua
10:05  Dora esploratzailea VIII - Amandre maitagarriaren makila
10:30  HIRUKIAK II - Marco Polo
10:50  Kaixo Timmy! - Timmy plisti/plasta
10:55  Kaixo Timmy! - Timmyren munstroa
11:00  Maya Erlea - Jarraitu arrautza horri!
11:15  Yoko eta lagunak - Yoko ( 9 / Sariak )
11:25  Yoko eta lagunak - Yoko ( 10 / Putzua )
11:40  Dinotrak - Urretrak
12:00  Doraemon - Etxe malgua
12:25  Blinky Billen abenturak - Golfa
12:35  Blinky Billen abenturak - Izua
12:45  Tib eta Tumtum - Jaiotze marka anaiak
13:00  Tib eta Tumtum - Klanen arteko gerra
13:05  Oum, izurde zuria I - Buruzagi ur/zahagi
13:15  Oum, izurde zuria I - Jadezko tikia
13:30  Zuri Zorionak
13:30  Shaun arditxoa - URAKAN/ZURRUNGAK
13:40  Gormiti - Haizea moztu
13:50  Gormiti - Goitik behera
14:00  Go!azen 5.0 - 5./ Maitasun karta
15:00  LARS ZONBIA - 29/ Hobeto hilda
15:15  LARS ZONBIA - 30/ Damua
15:30  Buck - Udaberria eta Superwoman
15:45  Buck - Aprobetxategia eta plasma/arma
16:00  Dave Spuden mundu kaskarra - Ordenagailu txarra
16:10  Dave Spuden mundu kaskarra - Baleko eguna
16:20  Bagel & Becky Show - Ilea moztera
16:35  Bagel & Becky Show - Zorte onaren kapela
16:45  Hau da Joey - Atune ikaragarria
16:55  Hau da Joey - Kirol/txapeldunak
17:05  Kody Kapow - Musika
17:15  Kody Kapow - Ostruka
17:30  Bat Pat - Eulijaleak eta lorezaleak
17:40  Bat Pat - Adarbakar adargabea
17:50  Mike miragarria - Bahiketa musikatua
18:00  Mike miragarria - Miken gripea
18:05  Spirit, zaldi askea II - Lucky eta bisuts ikaragarria
18:30  Doraemon - Leihotik esandako agur hitzak
18:50  Doraemon - Aurpegia ezabatzeko borragoma
19:15  Altxor jagoleak - Altxorra mutur aurrean
19:30  Altxor jagoleak - Altxorraren atzetik
19:40  Roger - Ikusezina eta lotsagarria
19:45  Roger - Hitz bitan
19:55  Dragoiak,muga berrien bila - Ilargiaren madarikazioa
20:15  George Oihanekoa - Barazkien jauna
20:35  Mutil Neska Txakur Katu Sagu Gazta - Ez eduki behirik
20:50  Mutil Neska Txakur Katu Sagu Gazta - Familia inperfektua
21:00  Dave Spuden mundu kaskarra - Berokia
21:10  Dave Spuden mundu kaskarra - Aske jaioa
21:20  Doraemon - Abenturetan jolasteko liburua
21:45  Doraemon - Arrain hegalariak
22:10  Doraemon - Gizotsoaren ukendua
22:15  Rabbid inbasioa
22:20  Rabbid inbasioa
22:30  Avatar, Azken Aire Maisua - 3.LIBURUA: SUA// 2.KAPITULUA: BURUKO/ZAPIA
22:50  Avatar, Azken Aire Maisua - 3.LIBURUA: SUA// 3.KAPITULUA: MOZORROTUTAKO DAMA
23:15  Ozen galduta - Ongi etorri, Glinda
23:35  Spirit, zaldi askea - Lucky eta tarta/lapurra
00:00  Martin Mistery - ATETIK ETORRI ZIREN II
00:20  Berealdiko espioiak - Leon kameleoi operazioa
00:45  Avatar, Azken Aire Maisua - 1. LIBURUA: URA. 20. KAPITULUA: IPARRALDEKO SETIOA . 2
01:10  Dinotrak - Zakardonteak
01:30  Psammyren showa - Brandon ezagutu nahi nuke
01:40  Aita/amabitxi magikoak - Orro eta mozorro
02:05  Aita/amabitxi magikoak - Ilun/ilun
02:30  Aita/amabitxi magikoak - Etxalde magikoa
02:50  Martin Mistery - IZOTZETIK ETORRITAKO IZUA
03:15  Martin Mistery - Otsoaren espiritua
03:35  Martin Mistery - Hondar gizonaren erasoa
04:00  Berealdiko Espioiak - Jerry Beldurgarria operazioa. 2. atala
04:20  Altxor jagoleak - Partida handia
04:35  Bagel & Becky Show - Izupermerkatua
04:45  Noddy, jostailandiako detektibea - Lehertutako globoen kasua
04:55  Barazki/Kontuak Etxean II - Alkate egun baterako
05:20  Barazki/Kontuak Etxean II - Sekretu handia
05:40  Barazki/Kontuak Etxean II - Larry chefa
06:00  Maya Erlea - Shelbyren ametsa
Web oficial de la cadena disponible.
Puedes configurar tus avisos y no te perderás tu programa favorito.