Ahora en TDT
TVE1
La 2
Antena 3
Cuatro
Telecinco
La Sexta
AXN
Teledeporte
GolTV
Real Madrid TV
Canal 24h
Clan TV
Disney Channel
MTV
Be Mad
FDF
Boing
Divinity
Energy
A3 Neox
A3 Nova
Mega
Atreseries
ten
DKISS
Discovery Max
Paramount Channel
TRECE
AprendeIngles TV
Intereconomia TV
Libertad Digital TV
Telemadrid
La Otra
8madrid
cyl7
cyl8
CMT
TVC
Barcelona TV
8tv
TV3
3 24
Esport3
Canal Super3
Lleida TV
Canal BOM
IB3
7RM
Canal Sur
ETB1
ETB2
ETB3
Canal Vasco
TPA a7
TVR
TVG
TVG 2
Galicia TV America
Canal Extremadura
TV Canaria
Aragon Television

logo ETB3
Parrilla hoy en ETB3
Miércoles, 23 de mayo
07:05  Hartz txiki - AITONAREN GANBARAN
07:25  Doraemon - Hosto eraldatzailea//Erruki pixka bat jainko robotarent
07:50  Doraemon - Oilo zergalaria//Ikus ezin bihurtzeko kolirioa
08:15  3txulo
08:30  Txiki Iletsu - Laino arteko etxea
08:35  Txiki Iletsu - Momia atsegina
08:45  Maya Erlea - Kanpotarra
08:45  Rita eta Krokodilo - Amonaren urtebetetzea
08:55  Maya Erlea - Gorputz/aldaketa harrigarria
09:10  Pingu
09:10  Pingu
09:15  Pingu
09:20  Pingu
09:25  Doraemon - Zientzia fikzioko filma: Ura/Dora/Man
09:45  Doraemon - Mendia eta Nobita
10:10  Olivia - Olivia afaltzera gonbidatua
10:20  Olivia - Oliviaren lorategia
10:30  Otsoko - Aitona sasoi betean
10:35  Otsoko - Txantxetako gaixoa
10:40  Patri postaria - Patri postaria eta kanpineko nahastea
10:55  Patri postaria - Patri postaria eta erregearen armadura
11:10  Shaun arditxoa - ARGAZKI/LEHIAKETA
11:15  Shaun arditxoa - ARTILEAPAINDEGIA
11:20  Shaun arditxoa - ARDIAK PARRANDAN
11:25  Shaun arditxoa - HANKA SARTU
11:35  Barazki/Kontuak Etxean II - Sekretu handia
11:55  Barazki/Kontuak Etxean II - Larry chefa
12:15  Dinotrak - Otto
12:35  Home, Tip eta Oren abenturak I/B - Izua
13:00  Doraemon - Etxekopteroa
13:20  Doraemon - Lagun onen makila
13:45  3txulo
14:00  Pin Kodea - Ezin azalduzkoa
14:10  Pin Kodea - Erreflexua
14:25  Pippi Kaltzaluze - Pippiren urtebetetzea
14:50  Yoko eta lagunak - Lagun berriak
15:00  Yoko eta lagunak - Elurretan
15:15  Yoko eta lagunak. Interaktiboak - Elurrezko Yoko
15:15  Yoko eta lagunak. Interaktiboak - Lagun izoztua
15:15  Pingu
15:20  Pingu
15:25  Pingu
15:30  Pingu
15:35  Noddy, jostailandiako detektibea - Deltoideren jokabide bitxiaren kasua
15:45  Noddy, jostailandiako detektibea - Antzeztoki labainkorraren kasua
15:55  Barazki/kontuak etxean - Gezur/limonada
16:15  Barazki/kontuak etxean - Izozkiak
16:35  Maya Erlea - Gaueko hegaldia
16:45  Maya Erlea - Ikasle berria
17:00  Kaixo Timmy - TIMMYREN MALGUKIDUN PANPINA
17:05  Kaixo Timmy - TIMMYREN DOINUAK
17:15  Noddy Jostailandian - Itzul zaitez, Lindy
17:25  Noddy Jostailandian - Zorionak, Tessie!
17:35  Txiki Iletsu - Sirena jatuna
17:40  Txiki Iletsu - Saskibaloian
17:50  Home, Tip eta Oren abenturak - Senideak
18:10  Home, Tip eta Oren abenturak I/B - Kontzertua
18:30  Doremiren Magia - AMETSEN ONTZIA
18:50  Doremiren Magia - URTEBETETZE ZURRUNBILOTSUA
19:20  Yoko eta lagunak - Zuhaitza
19:30  Yoko eta lagunak - Bakarrik
19:40  Yoko eta lagunak. Interaktiboak - Enborlojua
19:40  Yoko eta lagunak. Interaktiboak - Urruneko uhartea
19:40  3txulo 2018 / Zorionak - Maiatzak 21eko astea
19:45  Doraemon - Sirenatxoaren istorioa
20:05  Doraemon - Doraemon maitemindu egin da
20:30  3ZPA4 - Sasi/antzerkilariak
20:55  3zpa4 / Bideoklipa - Gora herria
20:55  3zpa4 / Bideoklipa - Egunero
21:00  Klipa/Klipa - Bota bostekoa
21:00  Klipa/Klipa - Zenbat kolore
21:05  Doraemon - Super haur izugarria
21:25  Dragoi bola - FLYNN DOKTOREAREN SEKRETUA
21:50  Dragoi bola - SONGOKOK HIRIA BEGIZTATZEN DU
22:10  Kodea Lyoko - Oporrak laino artean
22:30  Kodea Lyoko - Ulrichen egunkaria
22:55  Kodea Lyoko - Birus ikaragarria
23:15  Croodarren egunsentia - Kanpoan lo
23:35  Peabody eta Sherman - Epidemia
23:55  Peabody eta Sherman - Showa bidean
00:20  Martin Mistery - BETIKO GABONAK
00:40  Martin Mistery - BUDU EGITEN DUZU
01:00  Katu Botadunaren abenturak - Ogro aristokrata
01:25  Julien erregearen showa - Erregea eta Mort andrea
01:45  BADAKIZU - Badakizu (Manuel Iraider)
01:45  Maroons - CLUCK KAPITAINA
02:10  Maroons - AINTZIRAKO MAMUA
02:35  Junior Hidden Kamera
02:55  Junior Hidden Kamera
03:20  Alex eta Alexis - ARTISTEN HIRIA
03:40  Alex eta Alexis - GURUTZADAK
04:05  Fernando Amezketarra - GOSEA
04:25  Fernando Amezketarra - HERIOTZA JAUNA
04:40  Lazkao Txiki - Buru gutxi
04:45  Lazkao Txiki - Txuletak
04:55  Txirrita - Erlojero
05:00  Txirrita - Kantabriako galerna
05:10  Sylvan - BASOKO SEMEA
05:25  Sylvan - ZORAGAIZTOKO ULUA
Web oficial de la cadena disponible.
Puedes configurar tus avisos y no te perderás tu programa favorito.